Aizsargāta, atjaunota un maiga – arī pati jutīgākā āda kopā ar Annemarie Borlind ZZ Sensitive līniju!

Publicēts 12.07.2018 |  Lasīts 1217 reizes | 

Mierīga, aizsargāta, vienmērīga un skaista āda, kas ne vien tā izskatās, bet arī jūtas. Ja esi jutīgas ādas īpašniece, noteikti saproti, cik ļoti reizēm jāpacenšas, lai pie tādas ādas tiktu. Taču ne tad, ja esi pazīstama ar ZZ Sensitive! Iepazīsties ar Annemarie Borlind ZZ Sensitive līniju, kas ir tiešām īpaša! Ar ko – uzzini!

JUTĪGA ĀDA – ĪPAŠA KOPŠANA
 
Jutīga āda ir ādas tips, kas jo sevišķi asi reaģē uz apkārtējās vides kairinājumiem – gan laika apstākļiem, temperatūru svārstībām, gan arī, piemēram, kopjošajiem līdzekļiem, dekoratīvo kosmētiku. Ja ādai kas nepatīk, tā to arī parāda – rodas apsārtums, sausums, nieze. Iespējami arī izsitumi, dedzinošas sajūtas un citas nepatīkamas problēmas. Starp citu, pētījumi rāda, ka pēdējo desmitgažu laikā šādu cilvēku skaits visā pasaulē, arī pie mums – Latvijā – ir strauji pieaudzis. Tas, protams, skaidrojams ar vidi, kādā dzīvojam, pārtiku, ko ikdienā lietojam, kā arī modernajām tehnoloģijām, ko izmantojam. Ko iesākt? Vislabākais veids, kā sadzīvot ar jutīgu ādu, ir sniegt tai pienācīgu kopšanu, kas spēj to kārtīgi aizsargāt, stiprināt ādas pašas dabiskās aizsargspējas, aizsargbarjeru. Kā arī – atjaunot ādu, kas ir sevišķi būstiski arī jutīgas ādas gadijumā. Un tieši tā darbojas Annemarie Borlind ZZ Sensitive līnijas produkti! 
 
Annemarie Borlind ZZ Sensitive līnijas pamatā ir ādas kopšanas produkti pilnam ikdienas ādas kopšanas rituālam – attīrīšanai, dienas kopšanai, nakts kopšanai, kā arī ādai acu zonā. Visi produkti koncentrēti uz ādas stāvokļa normalizēšanu, ādas nomierināšanu un atjaunošanu. Līdz ar to āda kļūst spēcīgāka pati par sevi, atgūst balansu, spēcīgāku aizsargbarjeru. Tā tiek atjaunota, kļūst maiga un mirdzoša.  Līnija piemērota jutīgai ādai visos vecumos, līdzekļi savstarpēji mijiedarbojas, sniedzot pilna spektra nepieciešamo ikdienas kopšanu. 
 
ZZ SENSITIVE LĪNIJA – AR KO TIK ĪPAŠA?
 
ZZ Sensitive ādas kopšanas produktu līnija ir īpaša, jo tai ir divējāda iedarbība:
 
1. Produktu sastāvā esošās prebiotikas un probiotiku komplekss palīdz normalizēt jutīgu ādu, sakārtot tās normālo, dabisko balansu. Savukārt zeltainā orhideja palīdz normalizēt ādas pH līmeni, kas jutīgai ādai bieži vien ir pārāk augsts. 
 
 
2. Šī ādas normalizācija nozīmē to, ka ādai iespējams sniegt arī atjaunojošu kopšanu, ko tā neuztvers sakāpināti, bet pieņems tā, kā to vajadzētu. Normalizējošais efekts, ko sniedz produkti, padara reģenerējošo iedarbību iespējamu un tā ir inovācija ādas kopšanas jomā! Tagad jutīgu ādu ir iespējams kopt pilnvērtīgi, iedarbojoties gan uz jutības normalizēšanu, gan iedarbīgu atjaunošanu.
 
 
ZZ Senistive līnijā izmantotās prebiotikas un probiotiku komplekss ir absolūts jaunums kosmētikas industrijā. To pielietošana jutīgas ādas kopšanā ir ilgstoši pētīta un pamatota zinātniskos pētījumos. Līdz ar to tas ir labākais, ko iespējams sniegt jutīgai ādai. 
 
ZZ SENSITIVE LĪNIJĀ IETILPST:
 
 
ZZ Sensitive System Anti–Stress nostiprinoša želeja;
 

Komentāri


Komentēt

Vārds


E-pasts


Komentāra teksts Uzmanību: HTML netiek atbalstīts!

Ievadiet kodu laukā zemāk:


Atslēgvārdi: zzsensitiv,
      Salidzini.lv logotips   Gudriem.lv   Visa-mastercard   VerifiedByVisa   Mastercard-Securecard
Lavandas.lv © 2021    Jebkuru materiālu pārpublicēšana bez Lavandas.lv atļaujas stingri aizliegta.

uz augšu