Elizabete: "Mana misija ir pasaulē vairot skaistumu!"

Publicēts 30.09.2018 |  Lasīts 1657 reizes | 

Ja tava izvēle ir dabīga kosmētika un tu to lieto ikdienā, tu noteikti vēlies arī savas dzīves svarīgākajos notikumos - kāzās, svinībās un citos pasākumos izskatīties apburoši, nekaitējot savai ādai. Vēlamies tevi iepazīstināt ar profesionālu vizāžisti un stilisti - Elizabeti, kura palīdzēs izcelt tavu dabisko skaistumu ar Annemarie Borlind dabīgo dekoratīvo kosmētiku!

Foto: Gatis Orlickis; Muah: Elizabete's Make up & Hair

"Mani sauc Elizabete esmu vizāžiste, stiliste, par sevi varu droši teikt: "Kā tajā teicienā - izvēlies darbu, ko mīli un tev nekad dzīvē vairs nebūs jāstrādā!"
 
Tas viennozīmīgi ir par mani un ar mani! Esmu pateicīga liktenim, ka 14 gadus atpakaļ manā dzīvē radās iespēja iepazīt pilnīgi jaunu pasauli. Katra diena ir kā jauna iespēja radīt ko skaistu,vai tā ir privāta fotosesija dabā, studijā ar stila, make-up, frizūras izveidi. Vai iespēja uzburt kādu līgavas tēlu, vai izveidot kādam uzņēmumam biznesa portretus, vai tā ir fotosesija kādam žurnālam, vai pasniedzot make-up kursus, meistarklases, to visu es izbaudu līdz pēdējai detaļai.
 
Esmu laimīga sieviete, jo varu darīt darbu, kas mani iedvesmo, ceļ spārnos gan procesa laikā, gan piepilda sirdi, saņemot gala rezultātu bildēs un pateicībās no cilvēkiem, kuri ir priecīgi par padarīto darbu.
 
Kā man patīk teikt par savu darbu: ”Mana misija ir pasaulē vairot skaistumu!”"
 
 
 
 
 
Foto: no Elizabetes personīgā arhīva.
 
Elizabete Kraukle ir profesionāla stiliste, vizāžiste un friziere ar 13 gadu pieredzi. Šajā profesijā ir strādājusi Milānā un Latvijā sadarbojos ar vairākiem fotogrāfiem, kā piemēram Gatis Orlickis, Mārtiņš Plūme (žurnāls KLUBS), Andrejs Losevics, Oskars Ludvigs un daudziem citiem, radot gan privātās fotosesijas, gan dažādus komerciālos projektus.Elizabete veido pilnu stilistisko līniju - piemeklē atbilstošākās fotosesiju vietas, apģērbu, veido make-up un frizūras, kā arī jau 5 gadus pasniedz make-up meistarklases un apmācības.
 
Elizabete ir augsti novērtējusi Annemarie Borlind dabīgo kosmētiku, jo tā ir draudzīga ādai, ar lielisku struktūru, augstas kvalitātes izejvielām, ilgstoši noturīga un pilnīgi atbilstoša profesionālam make-up.
 
Izmēģini Annemarie Borlind un veido savu apburošo kopā ar Elizabeti, kura tev palīdzēs arī izvēlēties piemērotākos toņus un padalīsies ar "mazajām viltībām" pie ikdienas pucēšanās!
 
 
Elizabetes kontakti:
 
 
 

Komentāri


Komentēt

Vārds


E-pasts


Komentāra teksts Uzmanību: HTML netiek atbalstīts!

Ievadiet kodu laukā zemāk:


Atslēgvārdi: ab_makeup,
      Salidzini.lv logotips   Gudriem.lv   Visa-mastercard   VerifiedByVisa   Mastercard-Securecard
Lavandas.lv © 2021    Jebkuru materiālu pārpublicēšana bez Lavandas.lv atļaujas stingri aizliegta.

uz augšu