Pirkumu grozs
0 preces, 0,00 €
Zīmoli
Produktu grupas
Iegūsti pastāvīgā klienta karti

Kā apmaksāt pirkumus www.lavandas.lv?

Piedāvājam 3 apmaksas veidus, ko varat izvēlēties pie pasūtījuma noformēšanas:


 

1. Bankas pārskaitījums

 

Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs uz savu e-pasta adresi saņemsiet apstiprinājumu, ka pasūtījums ir pieņemts. Mēs to apstrādāsim, tad Jums tiks nosūtīts rēķins apmaksai, kurā būs uzrādīti mūsu bankas rekvizīti. Lūdzam apmaksu veikt tikai pēc rēķina saņemšanas, maksājuma informācijas lauciņā ierakstot rēķina numuru. Lūdzam arī pārbaudīt savas e-pasta sistēmas (īpaši Inbox un Gmail gadījumos) mēstuļu/spama mapi, jo reizēm no mums neatkarīgu iemeslu dēļ vēstules no Lavandas.lv ar rēķinu pielikumā var nonākt tur.

Apmaksu var veikt sev vēlamā veidā: bankā, interneta bankā vai pasta nodaļā (ja izvēlējāties pasūtījumu saņemt Latvijas pastā). Pēc apmaksas saņemšanas mēs Jums paziņosim, ka:

A. pasūtījums ir sagatavots saņemšanai (ja vēlaties to izņemt uz vietas Elizabetes ielā 25, Rīgā);
B. mēs Jums to nosūtīsim ar Jūsu izvēlēto piegādes veidu (kurjers Rīgā, kurjerdienests visā Latvijā, Omniva pakomāti, Latvijas Pasts).

Mūsu bankas rekvizīti:

SIA NATURTRADE
Reģ. Nr. LV40103908087

Swedbank
SWIFT: HABALV22
Konta Nr.: LV47HABA0551040255238

Apmaksas termiņš ir 3 dienas pēc rēķina izsūtīšanas, tam izbeidzoties, pasūtījums tiek anulēts.


 

2. Apmaksa skaidrā naudā preču saņemšanas brīdī Elizabetes ielā 25, Rīgā

 

Ja izvēlējāties saņemt preci personiski Elizabetes ielā 25, Rīgā, variet norēķināties skaidrā naudā vai ar bankas karti, izņemot savu pasūtījumu.

Ja izvēlējāties piegādi uz Omniva pakomātiem, norēķināties iespējams tikai ar bankas pārskaitījumu pirms pasūtījuma izsūtīšanas.


 

3. Apmaksa ar bankas karti kurjeram preču saņemšanas brīdī 

 

Ja izvēlējāties saņemt preci ar DPD kurjerdienestu, variet norēķināties ne tikai pirms tam vecot pārskaitījumu internetbankā, bet arī ar bankas karti, saņemot savu pasūtījumu. Šādā gadījumā samaksu veiciet kurjeram preču piegādes brīdī.

Ja izvēlējāties piegādi uz Omniva pakomātiem, norēķināties iespējams tikai ar bankas pārskaitījumu pirms pasūtījuma izsūtīšanas.


 

4. Apmaksa ar Visa/Mastercard maksājumu kartēm internetā, veicot pasūtījumu - būs atkal pieejama drīzumā

 

Neatkarīgi no Jūsu izvēlētā piegādes veida, tūlītēju apmaksu par pirkumiem Lavandas.lv eko veikā internetā variet veikt ar Visa vai Mastercard norēķinu kartēm. Kā notiek apmaksa:

  • Noformējot pirkumu, izvēlieties apmaksas veidu "Apmaksa ar Visa/MasterCard norēķinu kartēm";
  • Notiks pāradresācija uz LatCard drošu maksājumu formu, kur Jūs varēsiet ievadīt savas norēķinu kartes datus;
  • Pēc veiksmīgas apmaksas notiks atpakaļpāradresācija uz Lavandas.lv interneta veikalu un Jūs redzēsiet paziņojumu par veiksmīgu apmaksu.
Lūdzam pārliecināties, ka Jūsu ievadītie kartes dati ir precīzi un derīgi:
  • kartes numurs, vārds un uzvārds, kartes derīguma termiņš, CCV kods kartes aizmugurē;
  • kartes derīguma termiņš nav beidzies;
  • kartē ir pietiekami daudz līdzekļu maksājuma veikšanai.
Maksājumu kļūdas
Ja Jūsu maksājums netiks apstiprināts, notiks atpakaļpāradresācija uz Lavandas.lv interneta veikalu un Jūs redzēsiet paziņojumu par kļūdu Jūsu maksājumā. Jūsu groza saturs saglabāsies. Šajā gadījumā lūdzam vēlreiz veikt maksājumu, īpašu rūpīgi pārbaudot kartes datu precizitāti.
Ja arī otrreiz maksājums neizdodas, bet pasūtījumu vēlaties veikt, izvēlieties citu maksājuma veidu, kad esat atpakaļ pie Lavandas.lv pirkuma noformēšanas loga, piem. "Bankas pārskaitījums". Ja esiet pārliecināti par to, ka Jūsu kartes dati ir precīzi un kartē pietiek līdzekļu pasūtījuma veikšanai - lūdzam mums paziņot par šādu neveiksmīgu kartes apstrādes mēģinājumu pa tālr. 26530011 - iespējams, tā ir tehniska problēma, ko mēs atrisināsim.
 
Maksājumu drošība
Karšu apmaksas pakalpojumu nodrošina AS LatCard – Latvijas interneta maksājumu pakalpojumu sniedzējs (sertificēts VISA IPSP un MasterCard MSP), kā arī MasterCard pilntiesīgs biedrs. AS LatCard ir elektroniskā naudas iestāde, kura ir reģistrētā Finanšu un kapitāla tirgus komisijā.
LatCard personas datu apstrādes kārtība ir reģistrēta LR Datu valsts inspekcijā. Uzņēmumam pieder arī savs drošs data centrs, kur tiek glabāta maksājuma informācija šifrētā veidā un kurš katru gadu iziet maksājumu karšu drošības standarta - PCI DSS pārbaudi.
 
Visaugstākā karšu transakciju drošība tiek panākta, pateicoties 3D Secure tehnoloģijai — unikālai sistēmai, kura nodrošina drošu pirkumu apmaksu internetā un ir daļa no globālam programmām MasterCard® SecureCode™ un Verified by Visa.
 


Neskaidrību gadījumā droši zvaniet:  26530011.

      Salidzini.lv logotips   Gudriem.lv   Visa-mastercard   VerifiedByVisa   Mastercard-Securecard
Lavandas.lv © 2024    Jebkuru materiālu pārpublicēšana bez Lavandas.lv atļaujas stingri aizliegta.

uz augšu