AQUANATURE līnija – Tava, ja vēlies aizkavēt ādas novecošanās pazīmes

Publicēts 11.06.2018 |  Lasīts 2230 reizes | 

Sākam iepazīšanās rakstu sēriju ar Annemarie Borlind dažādajām ādas kopšanas produktu līnijām! Šoreiz par vasarā ļoti aktuāliem – AQUANATURE līnijas – produktiem! Kam paredzēta šī līnija, kā tā darbojas? Kādēļ tā, ļoti iespējams, būtu piemērota arī Tev? Uzzini!

Ūdens, daba, mūsu ķermenis un āda
 
 
Aptuveni 72% no zemeslodes sedz ūdens. Cilvēka organsimā ir 70% ūdens. Optimāls ūdens līmenis ir absolūti nepieciešams normālai mūsu organisma funkcionēšanai. Tieši ūdens ir tas “transports”, kas ļauj visām vajadzīgajām vielām nokļūt tur, kur nepieciešams. Ūdens ir visu mūsu iekšējo orgānu darbības pamatā un galvenais, kas nodrošina labu vielamiņu. Bez ūdens cilvēks var idzīvot vien 3 dienas.
 
Un, protams, optimāls mitruma līmenis ir arī skaistas un veselas ādas pamatnoteikums. Ja ūdens līmenis ādā nokrīt zem 10%, āda kļūst sausa, raupja. Tā zaudē savu dabisko aizsargmehānismu, var saasināties dažādas nepatīkamas reakcijas uz ārējās vides kairinātājiem. Mitruma zudums veicina sausuma krunciņu un grumbiņu parādīšanos, tās kļūst dziļākas, izteiktākas. Āda var kļūt arī alerģiskāka. Tā izskatās blāva, nespodra, neveselīga un ļengana.
 
Aptuveni no 30 gadu vecuma āda dabiski sāk zaudēt savu spēju noturēt optimālu mitruma līmeni. Arvien svarīgāk kļūst to mitrināt papildus, jo uzturot optimālu mitruma līmeni ādā, iespējams aizkavēt pirmo, “agro” krunciņu un grumbiņu parādīšanos, attīstīšanos. 
 
AQUANATURE līnijas produkti ir perfekta atbilde ādai, kurai nepieciešams papildus mitrinājums! 
 
AQUANATURE līnija
 
 
Ādas kopšanas līnija AQUANATURE ir radīta dehidrētai ādai, kurai nepieciešams papildus mitrinājums. Ādai, kurā redzamas nelielas pirmās novecošanās pazīmes, nepieciešams uzmundrinājums, mirdzums un veselīga izskata atgūšana. 
 
Piemērota vecumā no apmēram 30 gadiem (bet – var lietot arī ātrāk, ja āda to prasa), tāpat – ideāla ādas kopšanas līnija vasaras periodā, kad āda papildus zaudē mitrumu apkārtējās vides ietekmes rezultātā. Der visiem ādas tipiem, tajā skaitā – kombinētai ādai, kuru arī ir ļoti būtiski mitrināt.
 
AQUANATURE līnijas produktu sastāvā ir – no augu valsts iegūta hialuronskābe, kas pēc savas molekulārās struktūras ir līdzīga tradicionālajai hialuronskābei, bet spēj vēl labāk iekļūt un iedarboties ādā, organiskā alvejas sula, organiskais kofeīns, kas palīdz enerģizēt un stimulēt ādu, kā arī citas būtiskas dabā iegūtas izejvielas (vairāk par tām skatīt pie katra produkta).
 
AQUANATURE līnija palīdz: 
  • Intensīvi uzlabot ādas mitruma līmeni;
  • Samazināt pirmās novecošanās pazīmes – sausuma līnijas, krunciņas, grumbiņas;
  • Atgriezt svaigas, veselīgas un starojošas ādas izskatu;
  • Piemēota arī kā pirmā anti-aging līnija kombinētas ādas īpašniecēm;
  • Izlīdzina un padara vienmērīgāku ādas toni.
 
AQUANATURE līnijā ietilpst:
 
Mitrinošas, atsvaidzinošas, attīrošas putas sejas ādai;

 


Komentāri


Komentēt

Vārds


E-pasts


Komentāra teksts Uzmanību: HTML netiek atbalstīts!

Ievadiet kodu laukā zemāk:


Atslēgvārdi: aquanature skin care,
      Salidzini.lv logotips   Gudriem.lv   Visa-mastercard   VerifiedByVisa   Mastercard-Securecard
Lavandas.lv © 2023    Jebkuru materiālu pārpublicēšana bez Lavandas.lv atļaujas stingri aizliegta.

uz augšu