Vai visas preces no Lavandas.lv var nopirkt uz vietas veikalā Elizabetes ielā 25, Rīgā?

Publicēts 28.06.2017 |  Lasīts 6612 reizes | 

Īsa atbilde - nē. Internetā Lavandas.lv ir pieejams daudz plašāks sortiments nekā veikalā uz vietas, pirms ierašanās vislabāk piezvanīt mums pa tālr. 26530011 un pārliecināties, vai vajadzīgā prece ir uz vietas.

"Lavandas" eko veikalā Elizabetes ielā 25 nav iespējams turēt plauktos tik lielu preču sortimentu, kāds redzams internetā Lavandas.lv, jo telpu un plauktu platība ir ierobežota. Tāpēc veikalā uz vietas nopērkama populārāko, pieprasītāko produktu izlase visiem dzīves gadījumiem, bet Lavandas.lv internetā variet pasūtīt daudz vairāk dažādu eko un dabīgu preču, ko dažu dienu laikā saņemam no pārbaudītiem piegādātājiem un nosūtām Jums (jeb sagatavojam saņemšanai veikalā Elizabetes ielā 25, ja vēlaties tos izņemt personiski bez piegādes maksas).

Tajā pašā laikā ir arī virkne produktu, kurus iespējams nopirkt tikai uz vietas veikalā Elizabetes ielā 25 un kurus nevar pasūtīt internetā - piemēram, saldējums, dažādi vegānu svaigie produkti, svaiga maize, Latvijas vīni utt.

Ja Jums nepieciešams konkrēts produkts, ko redzat Lavandas.lv - vislabāk uzzvanīt mums pa tālr. 26530011 un pajautāt, vai šis produkts ir uz vietas. Mēs varam Jums to atlikt - jeb arī pasūtīt, ja tā nebūs.


      Salidzini.lv logotips      Visa-mastercard   VerifiedByVisa   Mastercard-Securecard
Lavandas.lv © 2024    Jebkuru materiālu pārpublicēšana bez Lavandas.lv atļaujas stingri aizliegta.

uz augšu