UZMANĪBU - No 05.01.19. iepērkoties Lavandas.lv īslaicīgi nevarēs norēķināties ar maksājumu kartēm

Publicēts 04.01.2019 |  Lasīts 4706 reizes | 

Lavandas.lv maksājumu karšu norēķinu apkalpotājs AS LATCARD ir informējis mūs, ka no 5. janvāra uz nezināmu laiku pārtrauc apstrādāt maksājumu karšu maksājumus.

Līdz ar to par pirkumiem Lavandas.lv īslaicīgi nevarēs norēķināties ar maksājumu kartēm (VISA, Mastercard) uzreiz, veicot pirkumu, līdz mēs Lavandas.lv interneta veikalā pieslēdzam cita pakalpojuma sniedzēja risinājumu. Paredzamais pārtraukuma laiks - vairākas nedēļas, jo maksājumu karšu apstrādes risinājuma integrācija ir samērā sarežģīts process.

Citi maksājumu veidi paliek nemainīgi. Šī informācija attiecas tikai uz karšu norēķiniem interneta pirkumiem www.lavandas.lv, "Lavandas" veikalā Elizabetes ielā 25 Rīgā joprojām bez problēmām var norēķināties par pirkumiem arī ar kartēm!

No sirds atvainojamies saviem klientiem par sagādātajām neērtībām un aicinām tikmēr izmantot citus maksājumu veidus, veicot pasūtījumus, piem. apmaksa ar bankas pārskaitījumu pēc saņemtā rēķina no mūsu veikala. Centīsimies maksimāli ātri atrisināt šo jautājumu Jūsu un mūsu ērtībai.


Komentāri


Komentēt

Vārds


E-pasts


Komentāra teksts Uzmanību: HTML netiek atbalstīts!

Ievadiet kodu laukā zemāk:


      Salidzini.lv logotips      Visa-mastercard   VerifiedByVisa   Mastercard-Securecard
Lavandas.lv © 2024    Jebkuru materiālu pārpublicēšana bez Lavandas.lv atļaujas stingri aizliegta.

uz augšu