Pirkumu grozs
0 preces, 0,00 €
Zīmoli
Produktu grupas

A. Vogel Biosnacky Mini Greenhouse sēklu diedzēšanas ierīce, 1gb

A. Vogel Biosnacky Mini Greenhouse sēklu diedzēšanas ierīce, 1gb
Ražotājs: A. Vogel
Grupā: pārtika   dāvināšanai   diedzēšanai   esi vesels!  

Artikuls: 4043571301004
Cena:  20,50 €
Daudzums:  

Oriģinālā BioSnacky sēklu diedzēšanas ierīce nodrošinās Jūs ar svaigām un kraukšķīgām diedzētām sēklām un dzinumiem visu gadu – dodot Jums iespēju pagatavot daudzveidīgas maltītes. Daudzpusīgs vitamīnu avots paša izaudzētas svaigas un kraukšķīgas diedzētas sēklas katru dienu ļauj vienlaicīgi izdiedzēt līdz trim sēklu veidiem viegli lietot Iekļautas neskaitāmas idejas, receptes un padomi.

BioSnacky sastāvdaļas:

 1. Vāks.Tas nodrošina pastāvīgi mitru vidi un aizsargā asnus no putekļiem un citiem kaitīgiem ārējiem faktoriem.
 2. Trīs paliktņi sēklu diedzēšanai. Lieli, caurspīdīgi paliktņi sēklu diedzēšanai ar 20 cm diametru dod Jums iespēju BioSnacky sēklu diedzēšanas ierīcē vienlaicīgi izdiedzēt līdz trim sēklu veidiem. Ja vēlaties, varat iegūt ražu nepārtraukti, regulējot sēklu iesēšanu.
 3. Sarkanie drenāžas sifoni. šie speciālie drenāžas sifoni nodrošina nepārtrauktu ūdens plūsmu sēklu diedzēšanas ierīcē un nemainīgu mitruma līmeni.
 4. Ventilācijas atveres. Trīs ventilācijas atveres vākā un sēklu diedzēšanas paliktņos nodrošina vielmaiņas gāzu pilnīgu izvadīšanu.
 5. Papildu ūdens palIKtnis. Pēc sējuma apūdeņošanas viss atlikušais ūdens uzkrājas paliktnī sēklu diedzēšanas ierīces pamatnē.

Lietošanas instrukcija:

 1. Pārliecinieties, ka sēklu diedzēšanas ierīce ir novietota līdzeni visos virzienos.
 2. Pārliecinieties, ka sarkano sifonu vāciņi ir novietoti pareizi, bet neatrodas pārāk cieši uz drenāžas cauruļu galiem.
 3. Katru sēklu paliktni pirms lietošanas izskalojiet ar aukstu ūdeni. Nežāvējiet.
 4. Mūsu sēklas ir neapstrādāts, organisks produkts, tādēļ pirms izsēšanas tās sietā jānoskalo zem tekoša ūdens.
 5. Par izmantošanai paredzēto pareizo sēklu daudzumu varat izlasīt ieteikumos uz BioSnacky sēklu paciņām. Ar ēdamkaroti ieberiet vajadzīgo sēklu daudzumu sēklu diedzēšanas paliktņos. Katram sēklu veidam ir īpaši noteikts ieteicamais daudzums, ņemot vērā to specifiskās prasības augšanai un mitrumam, tādēļ nepārsniedziet šos ieteiktos daudzumus. Ievietojot ar sēklām piepildītos paliktņus, raugieties, lai tie nebūtu novietoti tieši viens otram virsū, bet gan zigzagveidā.
 6. Tagad ielejiet ūdeni augšējā sēklu diedzēšanas paliktnī, lai iegremdētu tajā sifona vāciņu (vismaz puslitru). Pārliecinieties, ka sēklu diedzēšanas ierīcē ir pietiekams daudzums ūdens, citādi spiediens būs nepietiekams. Norādījumus par apūdeņošanu Jūs atradīsit arī uz katra BioSnacky sēklu paciņas veida. Ja Jūs dzīvojat vietā, kur ir sliktas kvalitātes ūdensvada ūdens, tā vietā izmantojiet filtrētu ūdeni.
 7. BioSnacky sēklu diedzēšanas ierīce ir konstruēta tā, lai visi sēklu diedzēšanas paliktņi automātiski tiktu apūdeņoti viens pēc otra. Viss atlikušais ūdens uzkrājas paliktnī sēklu diedzēšanas ierīces pamatnē.
 8. Iztukšojiet atlikušā ūdens paliktni pēc tam, kad ūdens ir izsūcies cauri sēklu diedzēšanas ierīcei! šis ūdens ir ideāli piemērots telpaugu laistīšanai.
 9. Aizvērto sēklu diedzēšanas ierīci novietojiet gaišā vietā, bet ne tiešā saules gaismā.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla:      Salidzini.lv logotips   Gudriem.lv   Visa-mastercard   VerifiedByVisa   Mastercard-Securecard
Lavandas.lv © 2021    Jebkuru materiālu pārpublicēšana bez Lavandas.lv atļaujas stingri aizliegta.

uz augšu