Pirkumu grozs
0 preces, 0,00 €
Zīmoli
Produktu grupas

A. Vogel oriģinālā BioSnacky sēklu diedzēšanas ierīce ar kupolu

A. Vogel oriģinālā BioSnacky sēklu diedzēšanas ierīce ar kupolu
Ražotājs: A. Vogel
Grupā: pārtika   dāvināšanai   diedzēšanai   esi vesels!  

Artikuls: 4043571302001
Cena:  23,90 €
Daudzums:  

Oriģinālā BioSnacky sēklu diedzēšanas ierīce nodrošinās Jūs ar svaigām un kraukšķīgām diedzētām sēklām un dzinumiem visu gadu – dodot Jums iespēju pagatavot daudzveidīgas maltītes. Izaudzējiet paši sev asnus un dzinumus, izmantojot oriģinālo BioSnacky sēklu diedzēšanas ierīci. Priecājieties, vērojot, kā diedzētas sēklas aug ērtos apstākļos Jūsu virtuvē! Diedzētas sēklas ir gatavas novākšanai pēc dažām dienām.

 • daudzpusīgs vitamīnu avots
 • paša izaudzētas svaigas un kraukšķīgas diedzētas sēklas katru dienu
 • ļauj vienlaicīgi izdiedzēt līdz trim sēklu veidiem
 • viegli lietot
 • Iekļautas neskaitāmas idejas, receptes un padomi.

 

Sastāvdaļas:

 1. Vāks. šis kupolveida vāks nodrošina maksimālu gaismas piekļuvi un noderīgu virsmu ūdens kondensāta savākšanai. Ļauj aplaistīt augus no augšas. Tas nodrošina arī optimālu skābekļa plūsmu un vielmaiņas gāzu izvadīšanu.
 2. Ventilācijas sistēma. Karstums un vielmaiņas gāzes, kas rodas diedzēšanas procesā, tiek izvadītas ar vienotas ventilācijas sistēmas palīdzību.
 3. Trīs paliktņi sēklu diedzēšanai. Ir trīs paliktņi sēklu diedzēšanai ar speciāli izveidotu izliektu tīklu, kas nodrošina, lai vienmēr būtu pietiekams mitrums.
 4. Paliktņa pamatne. šī Mini Greenhouse sastāvdaļa ir tādā pašā krāsā kā zeme, tādējādi tiek nodrošināts, ka Mini Greenhouse iekšpusē esošo ūdeni neietekmē gaisma vai karstums.

 

Lietošanas instrukcija:

 1. Sagatavošana. Pirms lietošanas izskalojiet BioSnacky Mini Greenhouse ar aukstu ūdeni. Neslaukiet ierīces iekšpusi. Rūpīgi noskalojiet sēklas ar tekošu ūdeni.
 2. Sēklu uzbriedināšana. Sējot ļoti mazas sēklas, ievietojiet sēklu diedzēšanas paliktnī mitrumu uzsūcošu papīru. Izkaisiet sēklu daudzumu, kas norādīts sēklu diedzēšanas tabulā. Izmantojot lielākas sēklas, nav nepieciešams mitrumu uzsūcošais papīrs. Izlasiet tabulu un pārliecinieties, ka sēklas neatrodas pārāk cieši kopā. Jūs varat diedzēt sēklas tikai vienā diedzēšanas paliktnī vai arī vairākos diedzēšanas paliktņos vienlaicīgi. Lai iegūtu svaigus asnus vai dzinumus katru dienu, iesakām sēšanu dažādos periodos.
 3. Apūdeņošana. Apūdeņojiet sēklas atbilstoši tabulā dotajiem norādījumiem. Dariet to ļoti uzmanīgi, pirms sēklām nav parādījušās saknes. Jūs varat vai nu novietot ierīci ar atvērtu vāku zem tekoša remdena ūdens vai arī ieliet ūdeni diedzēšanas paliktņos atsevišķi. Rūpīgi aplaistiet sēklas, kas vēl nav uzdīgušas, bet, kad tās jau ir uzdīgušas, tikai saglabājiet diedzēšanas paliktņa apakšdaļu mitru. Viss pārpalikušais ūdens aiztecēs pa atverēm diedzēšanas paliktņu pamatnē. Ūdens līmeni var pazemināt, paliecot Mini Greenhouse uz vienu pusi, kas pasargā arī no pārplūšanas. Pārliecinieties, ka nav uzkrājies lieks ūdens. Pievienotā tabula sniedz tikai vajadzīgos norādījumus apūdeņošanai, bet norādījumi var mainīties, lai pielāgotu Mini Greenhouse konkrētajai situācijai. Pēc kāda laika sēklas, kurām ir izveidojies stingrs apvalks, nepieciešams tikai aprasināt ar svaigu ūdeni. Vadieties pēc savas pieredzes! Atkarībā no apūdeņošanai nepieciešamā ūdens daudzuma diedzēšanas paliktņu pamatni var saglabāt tukšu vai daļēji piepildītu ar ūdeni. Tomēr šis ūdens jāmaina katru dienu.
 4. Gaisma. Novietojiet Mini Greenhouse gaišā vietā, bet ne tiešā saules gaismā.
 5. Temperatūra. Ideālā temperatūra augšanai ir 18 – 22ºC. Augstāka vai zemāka temperatūra var saīsināt vai pagarināt dīgšanas laiku.
 6. Novākšana. Atkarībā no sēklu veida, istabas temperatūras, gaismas intensitātes un katra sējuma īpašībām, diedzētas sēklas un dzinumi būs gatavi novākšanai pēc 3 – 8 dienām. Lai novāktu asnus, dzinumus un stiebrus, saudzīgi izvelciet tos no diedzēšanas paliktņa, lai nesabojātu ēdamās saknes, vai vienkārši nogrieziet tos no mitrumu uzsūcošā papīra.
 7. Tīrīšana. Pēc tam, kad diedzētās sēklas, dzinumi un stiebri ir novākti, visas Mini Greenhouse daļas ir rūpīgi jānomazgā. Tās var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, bet mēs iesakām tās novietot trauku mazgājamās mašīnas augšējā statīvā, nevis apakšējā daļā sildelementu tuvumā.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla:      Salidzini.lv logotips   Gudriem.lv   Visa-mastercard   VerifiedByVisa   Mastercard-Securecard
Lavandas.lv © 2020    Jebkuru materiālu pārpublicēšana bez Lavandas.lv atļaujas stingri aizliegta.

uz augšu