Inovatīvais "Annemarie Borlind" ātras iedarbības koncentrāts "Vitamin Energizer" - žurnāla "Pastaiga" TOP produkts!

Publicēts 16.03.2017 |  Lasīts 2431 reizes | 

Patiess prieks un lepnums, ka jaunais un inovatīvais "Annemarie Borlind" ātras iedarbības koncentrāts "Vitamin Energizer" ir ne tikai iekļuvis žurnāla Pastaiga 2016. gada labākās kosmētikas topā, bet arī ieguvis "Labākais no labākajiem" titulu - 1 no 7 2016. gada vislabākajiem kosmētikas produktiem!

Šis populārā vācu ražotāja "Annemarie Borlind" intensīvais koncentrāts ir radīts nogurušai, blāvai sejas ādai. Tas ir viens no 5 produktiem jaunajā "Beauty Shots" līnijā, kura piedāvā ātras iedarbības risinājumus, kad nepieciešams tūlītējs efekts.
 
"Vitamin Energizer" līdzeklim piemīt revitalizējošs un atsvaidzinošs efekts, un tas ir bagāts vitamīniem un citām augstvērtīgām sastāvdaļām - godži, acai ogas un smiltsērkšķi spēcina nogurušu, blāvu ādu un bagātina to ar antioksidantiem – mirdzošam un svaigam izskatam.
Sastāvdaļas ir augsti koncentrētas un sniedz acīmredzamu un ātru efektu jau pēc pirmajām lietošanas reizēm.
 
"Vitamin Energizer" tagad ir novērtējis arī žurnāls "Pastaiga" un "Vitamin Energizer" starp vairāk kā 400 pretendentiem ir ne tikai iekļuvis žurnāla "Pastaiga" 2016. gada labākās kosmētikas topā kopumā, bet arī ieguvis "Labākais no labākajiem" titulu starp 7 gada vis-vislabākajiem kosmētikas produktiem. Kā raksta Aija Simpsone, kas testēja šo produktu:
 
"Sakot, ka šis produkts ir īsta vitamīnu bumba sejas ādai, es nepārspīlēju. Pēc tā uzklāšanas āda vienā acumirklī jūtas atsvaidzināta un atpūtusies. Must have pēc slimības, ballītes vai garām darba stundām."
 
"Vitamin Energizer" Latvijā ekskluzīvi pieejams tikai Lavandas.lv interneta eko veikalā un "Lavandas" eko veikalā Elizabetes ielā 25, Rīgā.
 
 

Komentāri

      Salidzini.lv logotips   Gudriem.lv   Visa-mastercard   VerifiedByVisa   Mastercard-Securecard
Lavandas.lv © 2021    Jebkuru materiālu pārpublicēšana bez Lavandas.lv atļaujas stingri aizliegta.

uz augšu