Blogeri testē: ECOS Earth Friendly Products – dabiskai mājas uzkopšanai!

Publicēts 17.11.2019 |  Lasīts 1910 reizes | 

Dabiskiem mājas uzkopšanas līdzekļiem uzmanību sāku pievērst brīdī, kad pieteicās pirmais bērniņš. Sākotnēji bija aizspriedumi un skepse – vai dabiskie līdzekļi spēs tikt galā ar to, ko spējuši sintētiskie? Bet apziņa, ka jāsper šis solis, bija spēcīgāka, un ļāva pārkāpt šaubām. Tie laiki jau ir garām, pa vidam izmēģināts daudz kas, bet šie – ECOS Earth Friendly Products līdzekļi man ir jauns un ĻOTI labs atklājums! Uzzini – kādēļ!

Šī zīmola piedāvājums ir plašs – tie ir ikdienas majas uzkopšanas līdzekļi, kā arī veļas un trauku mazgāšanas līdzekļi. Interesanti ir arī viņu līdzekļi tieši mazuļiem – bērnu pudelīšu tīrīšanai un mantiņu, spēļu virsmu tīrīšanai. Absolūti nepieciešami, ja mājās mazulis! Vēl esmu mēģinājusi arī viņu līdzekli augļu un dārzeņu mazgāšanai, varu tikai teikt – kad vienreiz izmēģināsi vīnogas nomazgāt ar šo pirms ēšanas, nez vai kādreiz vēl ēdīsi tās vienkārši noskalotas ar ūdeni… 
 
Pamatā visi šie mājas uzkopšanas līdzekļi ražoti no augiem, tie nesatur sintētiskās vielas, kas kaitīgas mums un dabai. Nav testēti uz dzīvniekiem, piemēroti vegāniem. Ar EcoControl sertifikātu. Un no sevis varu piebilst – milzu pluss ir to dabīgie un patīkamie aromāti, kas nekož degunā, nav uzmācīgi, sintētiski.
 
Bet nu par to, ko jaunu izprovēju šoreiz:
 
 
 
All Purpose Cleaner. Ražots no augiem, gatavs lietošanai. Efektīvs un dabīgs līdzeklis ar apelsīnu eļļu netīru un taukainu virsmu attīrīšanai, ar patīkamu dabīgu apelsīnu aromātu. Piemērots mazgājamu virsmu tīrīšanai: plītīm, virtuves virsmām, ledusskapjiem, sienām, flīzēm, izlietnēm un citām virsmām! 
 
Ja pieņemam, ka tīrīšanas līdzeklī var iemīlēties, tad es šajā esmu iemīlējusies. Nu vienkārši lielisks savā iedarbībā, bet pats foršākais ir tā aromāts – pēc sulīgiem, tikko nomizotiem apelsīniem (un nevis sintētisks, bet DABISKS aromāts)! Saulaini un ļoti patīkami. Pēc šī līdzekļa izmēģināšanas, man ir absolūti skaidrs, ka nekad vairs neatgriezīšos pie sintētiskajiem līdzekļiem, pēc kuriem šķiet, ka tīrāmās virmas vēl jānoskalo ar ūdeni. Šo izmantoju galvenokārt virtuvē – tas notīra arī taukainus traipus bez problēmām.
 
Stain + Odour Remover. Ražots no augiem, gatavs lietošanai. Piemērots audumiem, paklājiem, mēbelēm. Likvidē organiskos traipus un smakas no audumiem, paklājiem, mēbelēm un grīdām. Formula saudzīga krāsām.
 
Lietošana: sakratīt pirms lietošanas. Pirms lietošanas, pārbaudiet līdzekli uz mazākas un mazāk pamanāmas virsmas, lai pārliecinātos par virsmas krāsas noturību, kā arī dažas virsmas var būt nepiemērotas apstrādei ar ūdeni saturošu līdzekli, kā piemēram, koka furnitūra vai zīds.
Veļas traipiem: izsmidziniet tieši uz traipa, paturiet 5 min., tad mazgājiet kā parasti, pievienojot Ecos šķidro veļas mazgāšanas līdzekli;
Tekstila izstrādājumu un paklāju traipiem: izsmidziniet tieši uz traipa, paturiet 5 min. iedarboties, tad notītiet un izsusiniet ar mitru sūkli vai lupatiņu. Ja traips nav izzudis, vēlreiz apstrādājiet un atstājiet iedarboties uz nakti.
Koka grīdām: notīrīt uzreiz pēc apstrādes.
Smaku likvidēšanai: apsmidziniet smakas avotu un atstājiet uz nakti. Ja smaka neizzūd, apstrādājiet atkārtoti lielāku laukumu. Smaka var saglabāties, kamēr līdzeklis iedarbojās.
 
Ļoti daudzpusīgs tīrīšanas līdzeklis. Un pārliecinājos – ir iedarbīgs! Man tas ideāli palīdz ar ikdienā radītiem traipiem no dažādām bērnu aktivitātēm. Piemēram, meitiņa, centīgi gleznojot ar ūdens krāsām, bija nogleznojusi arī tapetes. Šis līdzeklis palīdzēja krāsu notīrīt tik labi, ka nepalika ne mazākās pēdas! Tāpat – man šķiet ideāli, ka to var izmantot arī veļai – tas palīdz iztīrīt gan dažādus ēdiena traipus, gan citus traipus. Un, ja runājam par smakām – arī te darbojas. Mums mājās ir vecs suņuks, kuram reizēm gadās nokārtot mazās vajadzības arī istabā. Tad šis līdzeklis ļoti palīdz – urīna smaka tiek likvidēta ātri un vienkārši. Līdzeklim ir foršs, dabisks citronu aromāts.
 
 
 
~ 150 mazgāšanas reizēm, ražots no augiem. Dabīga un efektīva formula trauku mazgāšanai. Līdzekļa neitrālais pH – tāds pats, kā ādai, padara to īpaši saudzīgu roku ādai. Tas ir ļoti koncentrēts, tāpēc tā pietiks ilgam laikam.
 
Iedarbīgs, koncentrēts un ļoti ekonomisks trauku mazgāšanas līdzeklis. Labi tiek galā ar taukainiem traukiem, arī pie mērenas ūdens temperatūras. Līdzeklis ir tiešām saudzīgs roku ādai un nagiem – par to pluss. Man patīk, ka tam nav ļoti izteiktas smaržas un līdz ar to – arī garšas. Nepaliek pēcgarša uz traukiem, kā tas var gadīties, izmantojot sintētiskos līdzekļus. Rekomendēju!
 
 
 
~ 50 mazgāšanas reizēm. Augsti koncentrēts un efektīvs veļas mazgāšanas līdzeklis, kurš izgatavots uz augu bāzes sastāvdaļām. Efektīvi izmazgā traipus un netīrumus visās temperatūrās (līdz 85 C). Saudzīgs audumiem un piemērots jutīgai ādai. Līdzeklim ir pievienots kokosriekstu eļļas veļas mīkstinātājs, kas padara veļu mīkstu un novērš statisko elektrizēšanos. ECO Control sertifikāts.
 
Labi izmazgā veļu, ja ir kādi nopietnāki traipi, pirms mazgāšanas tos apstrādāju ar iepriekš minēto Stain + Odour Remover! Lai gan ražotājs saka, ka šis līdzeklis pilda arī mīkstinātāja funkciju, man tomēr prasās veļai pievienot papildus mīkstinātāju. Bet tā varbūt vien mana kaprīze.
Kopumā – labs veļas mazgāšanas līdzeklis, ko droši izmantot visai ģimenei. Un, manuprāt, tieši veļas mazgāšanas līdzeklis ir tas, ar kuru sākt pāreju uz dabiskiem tīrīšanas līdzekļiem, jo apģērbs, ko velkam ik dienas, taču atrodas tiešā kontaktā ar mums, mūsu ķermeni un ādu!

Earth Friendly Products Toilet Cleaner līdzeklis WC tīrīšanai ar ciedru eļļu

Tīra un atsvaidzina. Efektīvs līdzeklis ar dabīgo antiseptiķi – ciedru eļļu un citronskābi visu porcelāna virsmu (tualetes pods, izlietnes, flīzes) tīrīšanai, piepildīs telpu ar svaigu ciedru aromātu.
 
Ja esi radusi pie sintētiskiem tualetes tīrīšanas līdzekļiem, sākotnēji var šķist, ka šis nesmaržo tik spēcīgi. Tomēr – palietojot kādu laiku šo un pamēģinot reiz iztīrīt podu ar parasto līdzekli, man tā aromāts tā iecirta nāsīs, ka pusi dienas un tualeti negāju! Un tad sāku novērtēt šo dabisko un neuzmācīgo aromātu. Tīrīšanas funkcija šim līdzeklim ir nevainojama, pods kļūst balts, nogulsnes, ja tādas ir, izzūd un gaiss kļūst svaigs un aromātisks.
 
Krista

 


Komentāri


Komentēt

Vārds


E-pasts


Komentāra teksts Uzmanību: HTML netiek atbalstīts!

Ievadiet kodu laukā zemāk:


Atslēgvārdi: efp_tests,
      Salidzini.lv logotips      Visa-mastercard   VerifiedByVisa   Mastercard-Securecard
Lavandas.lv © 2024    Jebkuru materiālu pārpublicēšana bez Lavandas.lv atļaujas stingri aizliegta.

uz augšu