Pirkumu grozs
0 preces, 0,00 €
Zīmoli
Produktu grupas

AlmaWin tīrīšanas līdzeklis ar apelsīnu eļļu koncentrāts, 500ml

AlmaWin tīrīšanas līdzeklis ar apelsīnu eļļu koncentrāts, 500ml
Cena:  10,60 €
Daudzums:  

Tīra košļājamās gumijas un krāsas traipus, tintes un lodīšu pildspalvu traipus, smērvielas, eļļas, sveķus, līmes atlikumus, nagu laku, traipus uz apģērba, nepatīkamas smakas. Lietojot koncentrētā veidā, vispirms nemanāmā vietā parbaudīt materiālu saderību.

 

Lietošana: 2-4 vāciņus (30-60ml) izšķīdināt 5L ūdens un tīrīt visas ūdensizturīgās virsmas. Līdzeklis kļūst pienains, kad izšķīdināts ūdenī. Augstā šķīduma koncentrācija var būt kaitīga jutīgām virsmām. Parbaudīt materiālu saderību, izmēģinot līdzekli neredzamā vietā.

 

Uzmanību: (N) videi bīstamas ķīmiskās vielas un ķīmiskie produkti, (Xn) kaitīgas ķīmiskās vielas un ķīmiskie produkti , R10 uzliesmojošs, R38 kairina ādu, R41 nopietnu bojājumu draudi acīm, R43 saskaroties ar ādu, var izraisīt paaugstinātu jutīgumu, R51 toksisks ūdens organismiem, R53 var radīt ilglaicīgu negatīvu ietekmi ūdens vidē, S13 neuzglabāt kopā ar pārtiku vai dzīvnieku barību, S2 sargāt no bērniem, S24/25 nepieļaut nokļūšanu uz ādas un acīs, S26 ja nokļūst acīs, nekavējoties skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību, S29 aizliegts izliet kanalizācijā, S35 šo produktu un iepakojumu likvidēt drošā veidā, S37/39 izmantot aizsargcimdus un acu vai sejas aizsargu, S51 izmantot tikai labi vēdināmās telpās, S62 ja norīts, neizraisīt vemšanu, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

 

Sastāvdaļas: dabīgi apelsīnu miziņu terpēni, emulgatori uz augu bāzes, cukura virsmaktīvās vielas, etanols, augu ekstrakts.

 

Sastāvā: ≥30% alfātiskie ogļūdeņradži (apelsīnterpēni), ≥5%<15% nejonu virsmaktīvās vielas. Satur arī limonēnu, citrālu, linalolu, citronelolu, geraniolu, farnesolu.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla:      Salidzini.lv logotips   Gudriem.lv   Visa-mastercard   VerifiedByVisa   Mastercard-Securecard
Lavandas.lv © 2021    Jebkuru materiālu pārpublicēšana bez Lavandas.lv atļaujas stingri aizliegta.

uz augšu